Virtual race

Run Labe Run trochu jinak

Rok 2020 zatím neprobíhá asi tak, jak bychom si všichni představovali, ale taky jsme si třeba nikdy nemysleli, jaká vlna solidarity a pomoci se v našem národu ukrývá a kolik krásných projektů kolem nás vzniká! Přemýšleli jsme, jak bychom pomohli i my a máme nápad, na který nás ale musí být víc!

Víme, že jsme přesunem termínu našeho závodu všechny nepotěšili. Mrzí nás to, ale věříme, že chápete, že nám současná situace moc prostoru k lepšímu datu nepomohla. Teď tu jsme ale s nápadem, jak zúročit nachystanou formu a ještě pomoci tam, kde to dává smysl!

A o co přesně jde?

Připravili jsme pro Vás závody na čas na vybraných úsecích, které tvoří trasa závodu Run Labe Run a navíc ještě bonusovou trasu v Praze na Hvězdě „pro pražáky“  Mapu tras a vše potřebné naleznete pod tlačítkem s názvem místa závodu zde na této stránce.  Uvidíte tam aktuální tabulku s výsledky a pokud nebudete se svým časem spokojeni, tak si to klidně můžete dát znovu a vyhecovat se k ještě lepšímu výkonu! To vše v rámci jednoho startovného. Budete k tomu potřebovat mobilní aplikaci ORGSU a nebo chytré hodinky! Startovné do našeho virtuálního závodu je 150Kč a všechny získané finance ze startovného půjdou do Fondu ohrožených dětí- Klokánek. Závod je možné absolvovat od 1.5. do 7.6.2020.

Jak startovné zaplatím?

Klikněte na vámi vybranou trasu a dejte „Přihláška“. Dále Vás již odkaz přihlášením a zaplacením startovného navede. Pro další dotazy jsme tu pro vás!

Co když vyhraju?

Budeme moc rádi, pokud budete mezi sebou opravdu virtuálně soupeřit! Pro ty nejlepší tu máme ceny od našich sponzorů. A pro všechny tu máme účastnickou medaili a dobrý pocit z pomoci! ❤

Moc Vám děkujeme, že do toho jdete s námi a těšíme se, až se uvidíme. Nejen virtuálně!

V případě dotazů jsme tu pro vás na emailu info@runlaberun.cz, kde vám se vším rádi poradíme, nebojte se ptát.

Budeme rádi za sdílení vašich fotek z běhu s hashtagy #labepomaha #bezimepomoci #runlaberun

Tým RLR